Wyjątkowe nagrobki w Drzecinie

Twoi bliscy zasługują na uczczenie ich pamięci. Nagrobki, które tworzymy sprawią, że będą żyć wiecznie i nigdy nie zostaną zapomniani. Oferujemy kilkanaście różnych materiałów, które różnią się zarówno kolorem, jak i połyskiem czy gładkością. Znajdziesz u nas kamienie: Szwed, Impala, Vanga, Kashmir, Orion i wiele innych.

 

Wykonujemy nagrobki według Twojego projektu, ale możesz skorzystać także z naszego bogatego doświadczenia. Zdecyduj się na klasyczny kształt lub bardziej nowoczesny i hołdujący pamięci Twoich bliskich.

 

Na Twoje życzenie możemy także umieścić w pomniku porcelanowe zdjęcie, które upamiętni najpiękniejsze czasy z życia najbliższej Ci osoby.

Nie tylko nagrobki

Specjalizujemy się nie tylko w nagrobkach. Kamień jest bardzo wdzięcznym materiałem, który doskonale sprawdza się także w zastosowaniach domowych. Wykonujemy takie elementy jak: parapety kamienne, blaty kuchenne i łazienkowe, obudowy kominkowe, zabudowy wanien, stopnie schodowe.

Dobrze uformowany kamień z odpowiednimi dodatkami

aranżacyjnymi będzie świetnie wyglądał zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i klasycznych. Nie możemy o nim zapomnieć przy wystroju industrialnym czy retro.

Każde wnętrze jest odpowiednie do zastosowania tego wyjątkowego materiału. Dzięki swojej trwałości masz pewność, że będzie to inwestycja na wiele lat.

 

Z pewnością jest to także szybkie i stosunkowo tanie rozwiązanie, by odświeżyć każde pomieszczenie w swoim domu. Kamień nie musi być zimny. Wybierz jedną z ciepłych barw i rozświetl swoje wnętrza.